Skelbimas, kad parduodu langus gali supykinti

Skelbimas, kad parduodu langus gali supykinti

Ne paslaptis, kad plastikinių langų paklausa Lietuvoje nekrenta, bet dažnai aptinkamos skrajutės pašto dėžutėje, kad parduodami vienos ar kelių rūšių plastikiniai arba mediniai langai tikrai gali supykdyti.

Dažnas daugiabučio namo gyventojas yra pasipiktinęs, kad jo pašto dėžutė yra virtusi vos ne šiukšlių dėžute, nes kaskart joje aptinka labai daug visokiausių skrajučių, brošiūrėlių ar lankstinukų, kad parduodu tą, parduodu aną ar trečia. Tarp tos visos krūvos, dažnos skrajutės siūlo pirkti plastikinius langus ir nesvarbu kuriame mieste gyvenate. Esmė yra ta, kad pykti ant skrajučių nešiotojų ar dalintojų neverta, nes jas nešioja ir į pašto dėžutes paskirsto ar išmėto žmonės, kurie dirba savo darbą ir kitaip pasielgti negali. Priešingu atveju, jiems gresia netekti darbo, kas labai apsunkintų jų pragyvenimą.

Plastikiniai langai Vilniuje yra itin populiarūs, todėl sostinės gyventojai turėtų itin stipriai pykti ant langų gamintojų, kad jie tokiu būdu bando atkreipti į save dėmesį. Bet, visada yra bet… Tie daugelis, kurie burnoja ant, apie langų pardavimą ir akcijas nešiojančių paštininkų ne dažnai ir patys pasinaudoja tokia minimalia reklamėle. Kokia, įdomu? Ogi ta, kad ima ir užsisako plastikinius langus, kurių kaina pasirodo, būna net iki 50-60 procentų mažesnė nei įprastai. Todėl, o kodėl gi nepasinaudojus tokiu pasiūlymu, jei namuose, itin šaltuoju metų laiku pučia vėjai ar iš namų išleidžia ir taip brangią šilumą.

Plastikiniai langai, kurie parduodami Vilniuje nėra tokie brangūs, kaip gali pasirodyti provincijos ar Lietuvos glūdumos gyventojams, nes konkurencija sostinėje itin aukšta, kas neleidžia kainoms kilti aukštyn ir nuolat privaloma mažinti ją, kaip tai padaro greta įsikūrę konkurentai arba tiesiog, naujai įsikūrusi įmonė. Todėl plastikinių langų Vilniuje galima įsigyti vos ne ant kiekvieno kampo, jei galima taip išsireikšti.

Medinių langų taip pat galima susirasti už visai padorią kainą, tik patartina, gamintojus rinktis pagal rekomendaciją, nes yra buvę atvejų, kad iš pirmų rankų, kaip sakė ir tvirtino pardavėjai įsigijus medinius langus Vilniuje teko nusivilti, kai važiuojant kokiu nors prospektu pastebimas tokių pat langų akciją skelbiantis plakatas. Taigi, prieš perkant visada verta pasverti už ir prieš, nes priešingu teks gailėtis ne dėl kokybės, bet dėl išleistų keliais šimtais litų daugiau.

Taigi, prieš perkant medinius ar tai plastikinius langus visoje Lietuvoje, verta dėmesį atkreipti į tai, ką sako kaimynas, giminaitis ar artimas žmogus. Tada nekils jokių neaiškumų ir nesusipratimų langų pirkimo proceso metu.

Straipsnis parašytas: 2014-11-10