Susimedžioti bilietus skrydžiui nėra sunku
Dabar turėtų mums paprieštarauti tie, kurie visiškai netiki, kad pigūs aviabilietai egzistuoja ir galima juos įsigyti ir mes juos suprantame, nes ir patys, kadaise buvome netikintys, kad bilietai lėktuvui už labai mažą kainą egzistuoja.
Taip, kadaise lėktuvo bilietai kainuodavo ne vieną šimtą, bet kelis tūkstančius, Todėl skraidantys lėktuvu turistai buvo vadinami elitiniais keleiviais, nes jie susimokėdavo, praktiškai, už visas tuščias vietas laineryje, kurioms nebuvo parduoti bilietai. Dabartinė pigių skrydžių rinka yra kitokia, pasikeitusi, paprasta ir žinoma – konkurencinga. Juk tam, kad skrydžių bendrovės, nesvarbu kokios jos bebūtų, pigios ar prabangios, visada konkuruoja tarpusavyje, todėl tokia konkurencija tik sveikintinas dalykas, nors kartais, kai kurie klientai turi galimybę ir nusivilti.
Taigi, kodėl taip atsitinka, kad paprasti žmogeliai, kurie nori vykti pigiai, daugelyje bandymo kartų, tokio malonumo nepatiria, nes jie, visko nori iškart. Bet, juk, net ir patys pigiausi aviabilietai ar lėktuvų bilietai, jei kalbėti lietuviškais žodžiais, pigiais būna ne visą savaitę ar mėnesį, kaip prekės prekybos centruose. Pigiausi bilietai skrydžiams išsilaiko maksimum valandą ar dvi, o tie, kurie juos įsigijo yra vadinami medžiotojais, nes labai dažnai prisijungia prie bilietų paieškos sistemos ir ieško pigių pasiūlymų bet kokia kryptimi.
Aviabilietai yra viena iš pagrindinių priemonių pigiai keliauti, nes į tolimas keliones autobusu, traukiniu ar automobiliu nėra patogu, todėl pigiausia ir pagrindinė transporto priemonė pigiai kelionei yra lėktuvo bilietai už mažą kainą, kitaip, pigūs aviabilietai, nes tik įsigijus pigius bilietus galima keliauti pigiau, biudžeto likutį skiriant kitų pigių skrydžių planavimui.
Ką reikėtų daryti, kad pigūs bilietai atsidurtų kišenėje ar darbo stalo stalčiuje? Nieko nėra sudėtingo. Tereikia atlikti tam tikrus veiksmus, kurie vėliau padės lengviau ieškoti ir surasti tuo pigiausiuosius. Pirmoje eilėje, teks patiems dažniau lankytis pigius bilietus siūlančių bendrovių portaluose, patiems stebėti pigių skrydžių pasiūlymus ir daryti apibendrinimą, nes aptikus pigius bilietus, privalu juos tuč tuojau įsigyti, nes po valandos jų gali nebebūti arba kaina gali būti priėmusi pradinę būseną.
Taigi, naujienlaiškiai bilietų pirkimui nėra naudingi, nes, dažnai, jie būna išsiunčiami gerokai po akcijos pigiems aviabilietams, todėl, jei norite, kad Jūsų pašto dėžutė būtų nuolat bomborduojama naujienlaiškiais su pasiūlymais, kurie realiai prasilenkia su realybe, užsisakykite ir bendrovių naujienas.
Straipsnis parašytas: 2014-11-10